Suroviny na výrobu piva / BULLDOG CIDER

Prémiové koncentráty s váhou 3 kg na prípravu cideru bez ďalšieho cukru.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použítá veľmi kvalitná jablková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 28,00 €

Bulldog Perfect Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá veľmi kvalitná hrušková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený.
naša cena 28,00 €

Bulldog Perfect Pear Cider
skladom u dodávateľa


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá aromatická jablková šťava, dochutená jahodami a limetkami, čím vznikol perfektne vyvážený letný nápoj. Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné na výrobu cideru sú súčasťou balenia. Slovenský návod je priložený.
bežná cena 28,00 €
naša cena 14,00 €

Bulldog Strawbery & Lime Flavoured Cider
skladom
akcia


Koncentrát Cider lesné plody s váhou 3kg z aromatickej jablkovej šťavy jemne ochutený malinami a čučoriedkami so špeciálnymi kvasnicami. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor! Na výrobu 23 litrov nápoja. Obsah alkoholu 4,5%.   Kvasnice sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený.
naša cena 28,00 €

Bulldog Mixed Berries Flavoured Cider
skladom u dodávateľa