BULLDOG

Prémiové anglické koncentráty s váhou 3 až 4,7 kg na prípravu piva bez ďalšieho kvasného cukru.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Koncentrát s váhou 4 kg na prípravu 23 l silného severského ležiackeho piva s plným telom a osviežujúcou horkosťou.Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený.Farba 8 - 10 EBCHorkosť 25 - 35 EBUObsah alkoholu cca 6%Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 33,50 €

Bulldog Hammer of Thor Special Gravity Lager
skladom u dodávateľa


Koncentrát s váhou 3,3 kg na prípravu 23 l sladovo bohatého piva typu Bitter so smotanovou hlavou. Vyznačuje sa vyváženou chuťou a dlhým chmelením.Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený.Farba 30 - 35 EBCHorkosť 35 - 40 EBUObsah alkoholu cca 4,7%Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 33,50 €

Bulldog Pennine Peak Yorkshire Bitter
skladom u dodávateľa


Koncentrát s váhou 4 kg na prípravu 23 litrov silného piva Ale so sladovým telom, ovocnými tónmi a nádychom vanilky. Pivo má vyváženú rovnováhu medzi telom, horkosťou a čistým koncom.Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený.Farba 40 - 50 EBCHorkosť 35 - 45 EBUObsah alkoholu cca 5,4%Nie je potrebné
naša cena 33,50 €

Bulldog Triple Tykes Special Export Ale
skladom u dodávateľa


Koncentrát s váhou 4,7 kg na prípravu 23 litrov veľmi silného piva. Je vyrobený z kvalitných sladov a amerických chmeľov Simcoe a Summit.Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený.Farba 12 - 17 EBCHorkosť 40 - 45 EBUObsah alkoholu cca 7,1%Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 33,50 €

Bulldog Evil Dog American Double IPA
skladom


Koncentrát s váhou 3,6 kg na prípravu 23 litrov aromatického piva American Pale Ale vyrobeného z amerických chmeľov Centennial a Zeus a veľmi kvalitného výberu sladov.Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať  v chlade! Slovenský návod priložený.Farba 15 - 20 EBCHorkosť 45 - 50 EBUObsah alkoholu cca 4,6%Nie je potrebné pridávať kvasný
naša cena 33,50 €

Bulldog Four Finger Jack American Pale Ale
skladom u dodávateľa


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použítá veľmi kvalitná jablková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 30,00 €

Bulldog Perfect Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá veľmi kvalitná hrušková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%.Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený.
naša cena 30,00 €

Bulldog Perfect Pear Cider
skladom


Koncentrát s váhou 4,2 kg na prípravu 23 litrov silného piva Stout s ťažkým sladovým telom a dokonalým nádychom čokolády. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24 °C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia.  Slovenský návod priložený. Farba 90 - 100 EBCHorkosť 40 - 50 EBUObsah alkoholu cca 6%Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 33,50 €

Bulldog Easter Brew Chocolate Stout
skladom u dodávateľa


Koncentrát s váhou 4,7 kg  na prípravu 23 l piva Bad Cat Imperial Red je vôbec prvý koncentrát Imperial Red k dispozícii pre domáce mikropivovary. Plné pivo prekypujúce sladovou chuťou a silnou ovocnou a citrusovou arómou z amerických chmeľov Amarillo a Willamette. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou b
naša cena 33,50 €

Bulldog Bad Cat Imperial Red
skladom u dodávateľa