Suroviny na výrobu piva / BULLDOG

Prémiové anglické koncentráty s váhou 3 až 4,7 kg na prípravu piva bez ďalšieho kvasného cukru.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Koncentrát s váhou 3,8 kg na prípravu 23 litrov ohromujúceho piva v štýle Northern Brown. Chmeľ Fuggles a pražený slad dodáva pivu plnú chuť s nádychom čokolády a orechu. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený. Skladovať v chlade. Farba 50 - 60 EBC Horkosť 45 - 55 EBU Obsah alkoholu cca 4,8% Nie je potrebné pridávať
naša cena 30,70 €

Bulldog Cobnar Wood Northern Brown Ale
skladom


Koncentrát s váhou 4 kg na prípravu 23 l silného severského ležiackeho piva s plným telom a osviežujúcou horkosťou. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený. Farba 8 - 10 EBC Horkosť 25 - 35 EBU Obsah alkoholu cca 6% Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 30,70 €

Bulldog Hammer of Thor Special Gravity Lager
skladom


Koncentrát s váhou 3,3 kg na prípravu 23 l sladovo bohatého piva typu Bitter so smotanovou hlavou. Vyznačuje sa vyváženou chuťou a dlhým chmelením. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený. Farba 30 - 35 EBC Horkosť 35 - 40 EBU Obsah alkoholu cca 4,7% Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 30,70 €

Bulldog Pennine Peak Yorkshire Bitter
skladom


Koncentrát s váhou 4 kg na prípravu 23 litrov silného piva Ale so sladovým telom, ovocnými tónmi a nádychom vanilky. Pivo má vyváženú rovnováhu medzi telom, horkosťou a čistým koncom. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený. Farba 40 - 50 EBC Horkosť 35 - 45 EBU Obsah alkoholu cca 5,4% Nie je
naša cena 30,70 €

Bulldog Triple Tykes Special Export Ale
skladom


Koncentrát s váhou 4,7 kg na prípravu 23 litrov veľmi silného piva. Je vyrobený z kvalitných sladov a amerických chmeľov Simcoe a Summit. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod priložený. Farba 12 - 17 EBC Horkosť 40 - 45 EBU Obsah alkoholu cca 7,1% Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 30,70 €

Bulldog Evil Dog American Double IPA
skladom


Koncentrát s váhou 3,6 kg na prípravu 23 litrov aromatického piva American Pale Ale vyrobeného z amerických chmeľov Centennial a Zeus a veľmi kvalitného výberu sladov. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Skladovať  v chlade! Slovenský návod priložený. Farba 15 - 20 EBC Horkosť 45 - 50 EBU Obsah alkoholu cca 4,6% Nie je potrebné pridávať
naša cena 30,70 €

Bulldog Four Finger Jack American Pale Ale
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použítá veľmi kvalitná jablková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 26,00 €

Bulldog Perfect Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá veľmi kvalitná hrušková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Perfect Pear Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá aromatická jablková šťava, dochutená jahodami a limetkami, čím vznikol perfektne vyvážený letný nápoj. Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné na výrobu cideru sú súčasťou balenia. Slovenský návod je priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Strawbery & Lime Flavoured Cider
skladom


Koncentrát s váhou 4,2 kg na prípravu 23 litrov silného piva Stout s ťažkým sladovým telom a dokonalým nádychom čokolády. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24 °C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia.  Slovenský návod priložený. Farba 90 - 100 EBC Horkosť 40 - 50 EBU Obsah alkoholu cca 6% Nie je potrebné pridávať kvasný cukor!
naša cena 30,70 €

Bulldog Easter Brew Chocolate Stout
skladom u dodávateľa


Koncentrát s váhou 4,7 kg  na prípravu 23 l piva Bad Cat Imperial Red je vôbec prvý koncentrát Imperial Red k dispozícii pre domáce mikropivovary. Plné pivo prekypujúce sladovou chuťou a silnou ovocnou a citrusovou arómou z amerických chmeľov Amarillo a Willamette. Vrchné kvasnice na kvasenie v rozmedzí 18 - 24°C a chmeľ na dochmelenie sú súčasťou balenia. Slovenský návod je priložený. Farba 30 -
naša cena 30,70 €

Bulldog Bad Cat Imperial Red
skladom


Koncentrát Cider lesné plody s váhou 3kg z aromatickej jablkovej šťavy jemne ochutený malinami a čučoriedkami so špeciálnymi kvasnicami. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor! Na výrobu 23 litrov nápoja. Obsah alkoholu 4,5%.   Kvasnice sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Mixed Berries Flavoured Cider
skladom