Úvod » Príslušenstvo » MERANIE » Cukromery

Príslušenstvo / Cukromery

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Univerzálny cukromer na meranie koncentrácie cukru v mušte alebo sladine. Má viac stupníc, ukazuje výsledok vyjadrený v g / l alebo v stupňoch Balling. Tak isto umožňuje zmerať  obsahu alkoholu v roztoku v%). Tento cukromer NEMÁ dostatočnú presnosť na varenie piva zo základných surovín. Je vhodný iba na orientačné meranie pri práci s mladinovými koncentrátmi. (Jeden stupeň Balling (1 ° BLG)
naša cena 5,00 €

Univerzálny cukromer
skladom u dodávateľa


Hustomer na presné stanovenie obsahu cukru v pive, najmä vhodný pri stáčaní so zbytkovým cukrom (bez prídavku dextrózy do fliaš). Tento cukromer JE VHODNÝ na meranie pri varení zo základných surovín - sladu a chmeľu Meriací rozsah 0 - 20% 1 diel 0,2% Dĺžka 370 mm
naša cena 16,00 €

Cukromer pivovarnícky
skladom


Odmerný plastový valec slúži na pohodlnejšie zisťovanie hustoty piva. Skladá sa z priehľadného plášťa, ktorý sa natesno zatlačí do červeného plastového stojanu. Vhodný k cukromeru pivovarníckemu, ktorý máme v našej ponuke v kategórii hustomery v cene 15,00 EUR. Rozmery: vnútorný priemer 3cm, výška 39 cm. Neciachovaný!
naša cena 4,00 €

Odmerný valec 250 ml
skladom


Hustomer s dvoma stupnicami špeciálne vyrobený pre homebrewing. Dve stupnice umožňujú prácu tým, ktorí pracujú s obsahom cukru a tiež aj domácim sládkom, ktorým viac vyhovujú hodnoty merania v kg/m3. Bez odmerného valca, doporučujeme dokúpiť. Tento cukromer JE VHODNÝ na meranie pri varení zo základných surovín - sladu a chmeľuMerací rozsah:1. Cukromer 0 - 20%, 1 dielek zodpovedá 0,2%2. Hustomer
naša cena 12,50 €

Cukromer - hustomer
skladom


Odmerný plastový valec slúži na pohodlnejšie zisťovanie hustoty piva. Skladá sa z priehľadného plášťa, ktorý sa natesno zatlačí do  plastového stojanu. Rozmery: vnútorný priemer 3cm, výška 28 cm. Neciachovaný!
naša cena 4,00 €

Odmerný valec 150 ml
skladom


Optický prístroj na presné meranie obsahu cukru v roztoku. Meranie je v stupňoch Brix - rozsah 0 - 32 ° Brix. Stupne Brix sú rovnaké so stupňami Bailling alebo Plato. Refraktometer je v pevnej plastovej krabičke, ktorá obsahuje okrem prístroja pipetu na odber vzoriek, skrutkovač na kalibráciu, utierku na čistenie a návod.
naša cena 56,00 €

Refraktometer
skladom