Úvod » Príslušenstvo » FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE

Príslušenstvo / FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Nasadzuje sa na vypúštací ventil a umožňuje pohodlné stáčanie do fliaš. Znižuje penivosť piva pri stáčaní. Pri prídavku dextrózy do fliaš pred stáčaním, je tento stáčač nenahraditeľný.
naša cena 4,50 €

Stáčač
skladom


Hrubostenná PET fľaša hnedej farby určená na stáčanie a skladovanie piva. Aj s uzáverom. Pri preprave môže dôjsť na niektorých fľašiach k ľahkému preliačeniu, ktoré nemá na funkčnosť vplyv. Upozornenie: pri objednávke nad 40 ks možný iba osobný odber, resp. bude účtované poštovné podľa objemu. Obsah 0,5 litra.
naša cena 0,28 €

PET fľaša 0,5 litra s uzáverom
skladom


Hrubostenná PET fľaša hnedej farby určená na stáčanie a skladovanie piva. Aj s uzáverom.Pri preprave môže dôjsť na niektorých fľašiach k ľahkému preliačeniu, ktoré nemá na funkčnosť vplyv.Obsah 1 liter. Upozornenie: pri objednávke nad 30 ks možný iba osobný odber, resp. bude účtované poštovné podľa objemu.
naša cena 0,35 €

PET fľaša 1 liter s uzáverom
skladom


Náhradné gumové tesnenie k patentným uzáverom sklenených fliaš. V týchto flašiach napríklad dodáva svoje špeciálne pivá pivovar Bernard. Cena za 1 kus.
naša cena 0,10 €

Tesnenie k patentným uzáverom
skladom


Uzáver na PET flaše so závitom. Jeho farba sa môže líšiť od obrázku.
naša cena 0,03 €

Uzáver na PET fľašu
skladom


Kovový pákový zátkovač pre jednoduché uzatváranie korunkových uzáverov na fľaše, vhodný na viac druhov fliaš.
naša cena 17,40 €

Zátkovač pákový
skladom


Ručný zátkovač na sklenené fľaše a kovové korunky. Na zátkovanie použite najlepšie gumovú paličku a fľašu položte na mäkšiu podložku. Pozor! Na zátkovanie nie sú vhodné fľaše napr. od piva Gambrinus, pretože majú slabú stenu a ľahko prasknú.
naša cena 7,00 €

Zátkovač narážací
skladom


Pákový zátkovač na všetky typy hrdiel - vysoké aj nízke s priemerom zátky 26 mm, ako aj na zátky 29 mm. Súčasťou je vymeniteľná hlava a priehradky
naša cena 18,00 €

Zátkovač pákový na 26 mm a 29 mm zátky
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - zlaté
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - strieborné
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - biele
skladom


Korunkové uzávery 29 mm. Možné použiť spolu s pákovým zátkovačom s vymeniteľnou hlavou a zátkovačom stolovým.Balenie: 50 ks
naša cena 1,40 €

Zátky 50 ks - zlaté 29 mm
skladom


Kefa na umývanie 1/2 litrových pivných fliaš.   Celková dĺžka: 30 cm   Dĺžka časti so štetinami: 12 cm   Šírka 4,0 cm.
naša cena 3,60 €

Kefa na umývanie 1/2 l pivných fliaš
skladom


Bezzávitová eurobombička plnená 16g CO2. Je možné použiť do Minipubu Eta, výčapu Beer King, Bier Maxx, Clatronic, alebo iných zariadení využívajúcich k svojej prevádzke stlačený CO2. Bombička vydrží na jeden súdok piva. Nie je možné plniť. Cena za 1 ks.
naša cena 1,50 €

Bombička CO2 16g
skladom


Pryžová zátka na opakované použitie na päťlitrové súdky.
naša cena 1,00 €

Zátka na 5l súdok
skladom


Pryžová zátka na päťlitrové súdky s ventilom na 2,5 baru. Na opakované použitie.
naša cena 5,50 €

Zátka na 5l súdok 2,5 bar
skladom


Použitie: Chladiaci pás na niekoľko hodín uložte do mrazničky a potom s ním obaľte päťlitrový súdok. Pivo v ňom potom zostane dlhú dobu chladné.
naša cena 12,50 €

Chladenie na 5l súdok
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou. Maximálny tlak 4 bary Ilustračné foto.
naša cena 7,90 €

Párty súdok 5l bez pípy
skladom


Pryžová zátka pre opakované použitie na päťlitrové súdky. Pryž je rovnaká ako pri bežnej zátke, líši sa iba iným typom plastovej vnútornej upchávky.
naša cena 1,10 €

Zátka na 5l súdok PS
skladom


Čistá vazelína vhodná na lubrikáciu tesnení pri plastových súdkoch, kvasných nádobách a vypúšťacích ventiloch a tiež na mazanie hlavy zátkovača stolového. Zvyšuje tesnosť a životnosť gumených tesnení. Neovplyvňuje chuť ani vôňu piva. Balené v plastovom kelímku. Obsah 30 gramov.
naša cena 1,55 €

Čistá 100% vazelína
skladom


Výčapné zariadenie na 5 l súdky. Tlakuje sa ručne pumpičkou. Výrobca - Nemecko.
naša cena 27,00 €

Výčapné zariadenie na 5 l súdky Profi Tap pumpička
skladom u dodávateľa


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva, so zabudovanou pípou. Súdok obsahuje plastovú zátku, ale v prípade záujmu o opakované plnenie je potrebné ju nahradiť pryžovou zátkou z našej ponuky .Maximálny tlak 4 bary. Ilustračné foto
naša cena 7,90 €

Párty súdok 5l s pípou
skladom


Sifón slúži na prečerpávanie kvapalín z nádob, ktoré nemajú výpustný ventil. Jednoduchým spôsobom pomocou pohybu piestu je možné nasať kvapalinu z nádoby. Súčasťou je aj plastová hadička, klip na upevnenie k nádobe a škrtiaca klapka. Nie je vhodné na kvapaliny s obsahom alkoholu vyšším ako 40%. Dĺžka sifónu: 44 cm Dĺžka hadičky: cca 150 cm
naša cena 17,00 €

Autosifón s klipom a škrtiacou klapkou
skladom


Sada plastových odmeriek slúži k dávkovaniu dextrózy pre sekundárne kvasenie. 3 odmerky pre fľaše s objemom 0,3 l, 0,5 l a 0,75 l.
naša cena 1,00 €

Sada odmeriek na dextrózu
skladom


Plastová odmerka slúži k dávkovaniu dextrózy pre sekundárne kvasenie. Možno použiť pre 0,3 l, 0,5 l i 0,75 litrovej fľaše.
naša cena 1,40 €

Odmerka na dextrózu
skladom


Veľmi kvalitný stojanový zátkovač s vymeniteľnou hlavou. Vhodný na uzatváranie fliaš s korunkovými uzávermi s priemerom 26 - 29 mm.
naša cena 35,50 €

Zátkovač stolový
skladom


Vysoko kvalitný stojanový zátkovač s vymeniteľnou hlavou. Vhodný na uzatváranie fliaš (nemusí byť kompatibilný so všetkými druhmi fliaš) s korunkovými uzávermi s priemerom 26 - 29 mm. Práca s ním je jednoduchá a fľaše zátkujete doslova jedným prstom.
naša cena 54,00 €

Zátkovač stolový DOC
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Obsahuje adaptér na bombičky CO2 16 g (bombičky nie sú súčasťou balenia) a ručnú pumpičku. Vyrobené v Nemecku.
naša cena 55,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap COMBI
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Tlak zabezečujú bombičky CO2 16g (nie sú súčasťou balenia). Vyrobené v Nemecku.
naša cena 45,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap CO2
skladom u dodávateľa


Stohovateľný stojan na sušenie sklenených a aj plastových fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš a 16 ks 0,75 l fliaš na jednom podlaží. Stojan obsahuje 2 podlažia a odkvapkávač. Je možnosť stohovať až do 7 podlaží. Nie je vhodné na fľaše s patentnými uzávermi napr. Bernard. Možnosť dokúpiť samostatné podlažia.
naša cena 23,00 €

Stohovateľný stojan na sušenie fliaš
skladom


Náhradný diel na stojan na sušenie fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš  a 16 ks 0,75 l fliaš.
naša cena 9,00 €

Náhradný stojanový diel na stojan na sušenie fliaš
skladom


Stojan na sušenie jednej fľaše.
naša cena 3,50 €

Stojan na sušenie jednej fľaše
skladom


Neviete, kde nechať odkvapkať a osušit PET fľaše? Tento stojan na 48 fliaš vám uľahčí prácu. Na jeho vrch je možné nasadiť niektorý z našich sterlizátorov a dezinfekcia fliaš sa stáva hračkou.  
naša cena 16,00 €

Stojan na sušenie fliaš 50 ks
skladom


Beergun je unikátny systém, umožňujúci plniť fľaše s čírim pivom, bez sekundárneko kvasenia vo fľaši priamo z Fermentasaurusa. Je to jediný spôsob (okrem plnenia s protitlakom) umožňujúci mať úplne číre pivo bez kvasiniek vo fľaši. Výrobok obsahuje kompletný systém vrátane všetkých hadíc, spojok, narážačov, CO2 regulátora okrem CO2 fľaše. Na fotke je zapojenie Beergun-u na Fermentasaurus.
naša cena 188,00 €

Beergun s príslušenstvom
skladom


Cornelius keg je niekedy u nás nesprávne nazývaný aj kyveta a je to 19,5 l nerezový sud, ktorý sa dá otvoriť a rukou umyť a má normu totožnú s Fermentasaurusom.
naša cena 115,00 €

Cornelius keg
skladom


Pípa s možnosťou riadenia prietoku určená na čapovanie piva priamo z Cornelius kegu. Výrobok je vrátane nerezového narážača a spojky.
naša cena 74,50 €

Intertap pípa s riadením prietoku na Cornelius Keg s príslušenstvom
skladom u dodávateľa


Pípa, ktorá umožňuje čapovanie piva priamo z Cornelius Kegu. Výrobok je vrátane plastového Narážača Ball Lock so závitom.
naša cena 44,00 €

Pípa na Cornelius Keg
skladom


Mini CO2 regulátor Premium na Cornelius Keg na bombičky CO2 16g so závitom (nie sú súčasťou). Regulátor je vrátane nerezového narážača.
naša cena 64,50 €

Cornelius Keg Mini CO2 regulátor Premium
skladom u dodávateľa


Bombička plnená 16g CO2. Je možné ju použiť do regulátora na Cornelius Keg. Nie je možné plniť. Cena za 1 ks.
naša cena 1,90 €

Bombička CO2 16 g so závitom
skladom


Praktická plniaca sada CO2 ku Cornelius Kegu na bombičky CO2 16 g so závitom. Súčasťou balenia je 1 ks bombička CO2 16 g so závitom a narážač Ball Lock CO2 so závitom.
naša cena 32,00 €

Cornelius Keg plniaca sada CO2
skladom


Párty pípa použiteľná na Cornelius keg a na Fermentasaurus.
naša cena 15,50 €

Párty pípa
skladom


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg so závitom, ktorou sa napája toto zariadenie tlakovou hadicou na hnací plyn.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock CO2 so závitom
skladom


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg bez závitu, ktorou sa vypúšťa pivo.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock na pivo bez závitu
skladom


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg so závitom, ktorou sa vypúšťa pivo.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock na pivo so závitom
skladom


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg bez závitu, ktorou sa napája toto zariadenie tlakovou hadicou na hnací plyn.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock CO2 bez závitu
skladom


Nerezová spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg so závitom, ktorou sa napája toto zariadenie tlakovou hadicou na hnací plyn.
naša cena 22,00 €

Narážač Ball Lock CO2 nerezový
skladom


Nerezová spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg, ktorou sa vypúšťa pivo.
naša cena 22,00 €

Narážač Ball Lock pivo nerezový
skladom


Stáčač k nerezovej kvasnej nádobe 25 l Mangrove Jack´s. Znižuje penivosť piva pri stáčaní.
naša cena 4,50 €

Stáčač pre nerezovú kvasnú nádobu 25 l
skladom


Manometer umožňuje sledovať vnútorný tlak vo Fermentosauruse a Cornelius kegu. Manometer je v jednotkách PSI aj bar (10 psi = 0,69 bar). Rozsah: 0 - 30 psi (0 - 2 bar).
naša cena 30,00 €

Manometer
skladom


Tento manometer slúži na sledovanie tlaku vo Fermentasauruse alebo v Cornelius kegu a ak je potrebné má odvzdušňovací ventil na odpustenie prebytočného tlaku. Manometer je v jednotkách PSI (10 psi = 0,69 bar). Rozsah: 0 - 60 psi (0 - 4 bar).    
naša cena 49,50 €

Manometer s odvzdušňovacím ventilom
skladom