Úvod » Príslušenstvo » FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE

Príslušenstvo / FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Nasadzuje sa na vypúštací ventil a umožňuje pohodlné stáčanie do fliaš. Znižuje penivosť piva pri stáčaní. Pri prídavku dextrózy do fliaš pred stáčaním, je tento stáčač nenahraditeľný.
naša cena 4,50 €

Stáčač
skladom


Hrubostenná PET fľaša hnedej farby určená na stáčanie a skladovanie piva. Aj s uzáverom. Pri preprave môže dôjsť na niektorých fľašiach k ľahkému preliačeniu, ktoré nemá na funkčnosť vplyv. Upozornenie: pri objednávke nad 30 ks možný iba osobný odber ! Obsah 0,5 litra.
naša cena 0,25 €

PET fľaša 0,5 litra s uzáverom
skladom


Hrubostenná PET fľaša hnedej farby určená na stáčanie a skladovanie piva. Aj s uzáverom. Pri preprave môže dôjsť na niektorých fľašiach k ľahkému preliačeniu, ktoré nemá na funkčnosť vplyv. Obsah 1 liter. Upozornenie: pri objednávke nad 20 ks možný iba osobný odber !
naša cena 0,30 €

PET fľaša 1 liter s uzáverom
skladom


Náhradné gumové tesnenie k patentným uzáverom sklenených fliaš. V týchto flašiach napríklad dodáva svoje špeciálne pivá pivovar Bernard. Cena za 1 kus.
naša cena 0,10 €

Tesnenie k patentným uzáverom
skladom


Uzáver na PET flaše so závitom. Jeho farba sa môže líšiť od obrázku.
naša cena 0,02 €

Uzáver na PET fľašu
skladom


Kovový pákový zátkovač pre jednoduché uzatváranie korunkových uzáverov na fľaše, vhodný na viac druhov fliaš.
naša cena 17,40 €

Zátkovač pákový
skladom


Ručný zátkovač na sklenené fľaše a kovové korunky. Na zátkovanie použite najlepšie gumovú paličku a fľašu položte na mäkšiu podložku. Pozor! Na zátkovanie nie sú vhodné fľaše napr. od piva Gambrinus, pretože majú slabú stenu a ľahko prasknú.
naša cena 7,00 €

Zátkovač narážací
skladom


Pákový zátkovač na všetky typy hrdiel - vysoké aj nízke s priemerom zátky 26 mm, ako aj na zátky 29 mm. Súčasťou je vymeniteľná hlava a priehradky
naša cena 18,00 €

Zátkovač pákový na 26 mm a 29 mm zátky
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - zlaté
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - strieborné
skladom


Korunkové uzávery 26 mm. Možné použiť spolu s narážacím zátkovačom, zátkovačom stolovým i zátkovačom pákovým. 100 ks (tolerancia 1 ks)
naša cena 1,80 €

Zátky 100 ks - biele
skladom


Korunkové uzávery 29 mm. Možné použiť spolu s pákovým zátkovačom s vymeniteľnou hlavou a zátkovačom stolovým.Balenie: 50 ks
naša cena 1,40 €

Zátky 50 ks - zlaté 29 mm
skladom


Kefa na umývanie 1/2 litrových pivných fliaš.   Celková dĺžka: 30 cm   Dĺžka časti so štetinami: 12 cm   Šírka 4,0 cm.
naša cena 3,60 €

Kefa na umývanie 1/2 l pivných fliaš
skladom


Bezzávitová eurobombička plnená 16g CO2. Je možné použiť do Minipubu Eta, výčapu Beer King, Bier Maxx, Clatronic, alebo iných zariadení využívajúcich k svojej prevádzke stlačený CO2. Bombička vydrží na jeden súdok piva. Nie je možné plniť. Cena za 1 ks.
naša cena 1,30 €

Bombička CO2 16g
skladom


Pryžová zátka na opakované použitie na päťlitrové súdky.
naša cena 1,00 €

Zátka na 5l súdok
skladom


Pryžová zátka na päťlitrové súdky s ventilom na 2,5 baru. Na opakované použitie.
naša cena 5,50 €

Zátka na 5l súdok 2,5 bar
skladom u dodávateľa


Použitie: Chladiaci pás na niekoľko hodín uložte do mrazničky a potom s ním obaľte päťlitrový súdok. Pivo v ňom potom zostane dlhú dobu chladné.
naša cena 12,50 €

Chladenie na 5l súdok
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou. Maximálny tlak 4 bary Ilustračné foto.
naša cena 7,90 €

Párty súdok 5l bez pípy
skladom u dodávateľa


Pryžová zátka pre opakované použitie na päťlitrové súdky. Pryž je rovnaká ako pri bežnej zátke, líši sa iba iným typom plastovej vnútornej upchávky.
naša cena 1,10 €

Zátka na 5l súdok PS
skladom


Čistá vazelína vhodná na lubrikáciu tesnení pri plastových súdkoch, kvasných nádobách a vypúšťacích ventiloch a tiež na mazanie hlavy zátkovača stolového. Zvyšuje tesnosť a životnosť gumených tesnení. Neovplyvňuje chuť ani vôňu piva. Balené v plastovom kelímku. Obsah 30 gramov.
naša cena 1,55 €

Čistá 100% vazelína
skladom


Výčapné zariadenie na 5 l súdky. Tlakuje sa ručne pumpičkou. Výrobca - Nemecko.
naša cena 27,00 €

Výčapné zariadenie na 5 l súdky Profi Tap pumpička
skladom u dodávateľa


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva, so zabudovanou pípou. Súdok obsahuje plastovú zátku, ale v prípade záujmu o opakované plnenie je potrebné ju nahradiť pryžovou zátkou z našej ponuky . Maximálny tlak 4 bary. Ilustračné foto
naša cena 7,90 €

Párty súdok 5l s pípou
skladom


Sifón slúži na prečerpávanie kvapalín z nádob, ktoré nemajú výpustný ventil. Jednoduchým spôsobom pomocou pohybu piestu je možné nasať kvapalinu z nádoby. Súčasťou je aj plastová hadička. Nie je vhodné na kvapaliny s obsahom alkoholu vyšším ako 40%. Dĺžka sifónu: 44 cm Dĺžka hadičky: cca 150 cm
naša cena 15,00 €

Autosifón
skladom


Slúži na uchytenie autosifónu k nádobe.
naša cena 4,00 €

Klip k autosifónu
skladom


Sada plastových odmeriek slúži k dávkovaniu dextrózy pre sekundárne kvasenie. 3 odmerky pre fľaše s objemom 0,3 l, 0,5 l a 0,75 l.
naša cena 1,00 €

Sada odmeriek na dextrózu
skladom


Plastová odmerka slúži k dávkovaniu dextrózy pre sekundárne kvasenie. Možno použiť pre 0,3 l, 0,5 l i 0,75 litrovej fľaše.
naša cena 1,40 €

Odmerka na dextrózu
skladom


Veľmi kvalitný stojanový zátkovač s vymeniteľnou hlavou. Vhodný na uzatváranie fliaš s korunkovými uzávermi s priemerom 26 - 29 mm.
naša cena 35,50 €

Zátkovač stolový
skladom


Vysoko kvalitný stojanový zátkovač s vymeniteľnou hlavou. Vhodný na uzatváranie fliaš (nemusí byť kompatibilný so všetkými druhmi fliaš) s korunkovými uzávermi s priemerom 26 - 29 mm. Práca s ním je jednoduchá a fľaše zátkujete doslova jedným prstom.
naša cena 54,00 €

Zátkovač stolový DOC
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Obsahuje adaptér na bombičky CO2 16 g (bombičky nie sú súčasťou balenia) a ručnú pumpičku. Vyrobené v Nemecku.
naša cena 55,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap COMBI
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Tlak zabezečujú bombičky CO2 16g (nie sú súčasťou balenia). Vyrobené v Nemecku.
naša cena 45,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap CO2
skladom


Stohovateľný stojan na sušenie sklenených a aj plastových fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš a 16 ks 0,75 l fliaš na jednom podlaží. Stojan obsahuje 2 podlažia a odkvapkávač. Je možnosť stohovať až do 7 podlaží. Nie je vhodné na fľaše s patentnými uzávermi napr. Bernard. Možnosť dokúpiť samostatné podlažia.
naša cena 23,00 €

Stohovateľný stojan na sušenie fliaš
skladom


Náhradný diel na stojan na sušenie fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš  a 16 ks 0,75 l fliaš.
naša cena 9,00 €

Náhradný stojanový diel na stojan na sušenie fliaš
skladom


Stojan na sušenie jednej fľaše.
naša cena 3,50 €

Stojan na sušenie jednej fľaše
skladom


Neviete, kde nechať odkvapkať a osušit PET fľaše? Tento stojan na 48 fliaš vám uľahčí prácu. Na jeho vrch je možné nasadiť niektorý z našich sterlizátorov a dezinfekcia fliaš sa stáva hračkou.  
naša cena 16,00 €

Stojan na sušenie fliaš 48 ks
skladom


Beergun je unikátny systém, umožňujúci plniť fľaše s čírim pivom, bez sekundárneko kvasenia vo fľaši priamo z Fermentasaurusa. Je to jediný spôsob (okrem plnenia s protitlakom) umožňujúci mať úplne číre pivo bez kvasiniek vo fľaši. Na fotke je Fzapojenie beergun - u na fermentasaurus (tlaková fľaša nie je súčasťou dodávky).
naša cena 188,00 €

Beergun s príslušenstvom
skladom
novinka


Cornelius keg je niekedy u nás nesprávne nazývaný aj kyveta a je to 19,5 l nerezový sud, ktorý sa dá otvoriť a rukou umyť a má normu totožnú s Fermentasaurusom.
naša cena 115,00 €

Cornelius keg
skladom
novinka


Párty pípa použiteľná na Cornelius keg a na Fermentasaurus.
naša cena 33,00 €

Párty pípa
skladom
novinka


Stáčač k nerezovej kvasnej nádobe 25 l Mangrove Jack´s. Znižuje penivosť piva pri stáčaní.
naša cena 4,50 €

Stáčač pre nerezovú kvasnú nádobu 25 l
skladom