Úvod » Sušené mäso

Sušené mäso

ZULU BILTONG - SUŠENÉ HOVÄDZIE MÄSO

Zulu Biltong sušené mäso je zdravá pochúťka nielen k pivu, plná proteínov a energie. Je pripravované podľa pôvodnej juhoafrickej rodinnej receptúry z kvalitného výberového hovädzieho mäsa. Pri výrobe sa používajú iba kvalitné suroviny, bez akýchkoľvek konzervantov. Každé balenie lahodného sušeného mäsa biltong je pripravené ručne a s láskou. Vďaka bohatému obsahu bielkovín a jedinečnej chuti bez lepku a konzervantov, ocenia chuť sušeného mäsa Zulu Biltong ako športovci, tak aj gurmáni. Vyskúšajte s nami jedinečnú originálnu chuť Afriky – bez výčitiek!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

ZULU BILTONG MEDIUM
Sušené hovädzie mäso
Jemne pálivá chuť sa snúbi s nezameniteľnou chuťou biltongu. Zulu Biltong Originál je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia sušené teplým vzduchom. Oproti Originálu sú tu  jemne pridané chilli papričky. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív   NUTRIČNÉ HODNOTY V 100 g Energetická hodnota 1011kj
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  MEDIUM
skladom
novinka


ZULU BILTONG HOT CHILLI
Sušené hovädzie mäso
Pre milovníkov sušeného mäsa a všetkého pálivého. Zulu Biltong Hot Chilli je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia sušené teplým vzduchom. Oproti Originálu je tu pridané viac chilli papričky. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív NUTRIČNÉ HODNOTY V 100 g Energetická hodnota 1011kj (239kcal) Bielkoviny
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  HOT CHILLI
skladom


ZULU BILTONG BHUT JOLOKIA + CHIPOTLE
Sušené hovädzie mäso
Veľmi podarená kombinácia papričky Bhut Jolokia so slušným potenciálom 1 041 427 SHU a vyúdenej papričky Jalapeno. Zulu Biltong Bhut Jolokia + Chipotle je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia sušené teplým vzduchom. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív   NUTRIČNÉ HODNOTY V 100 g Energetická hodnota
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  BHUT JOLOKIA + CHIPOTLE
skladom


ZULU BILTONG EXTRA HOT CHILLI
Sušené hovädzie mäso
Iba pre odvážlivcov, kterích len tak nieo nepáli. Zulu Biltong Extra Hot Chilli je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia sušené teplým vzduchom.  Oproti Originálu je tu pridaná silná paprička Habanero. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív   NUTRIČNÉ HODNOTY V 100 g Energetická hodnota 1011kj (239kcal)
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  EXTRA HOT CHILLI
skladom


ZULU BILTONG GARLIC
Sušené hovädzie mäso
Biltong s príchuťou cesnaku bol dlho vyžadovaný našimi zákazníkmi a zvíťazil v ankete o novú príchuť. Zulu Biltong Garlic je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia a sušené teplým vzduchom. Oproti Originálu je tento biltong dochutený sušeným cesnakom. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív   NUTRIČNÉ
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  GARLIC
skladom


ZULU BILTONG KORIANDER
Sušené hovädzie mäso
Priaznivo ovplyvňuje trávenie a zvýrazňuje chuť skvelého biltongu. Zulu Biltong Koriander je ručne krájané české hovädzie mäso z falošnej sviečkovej, naložené v špeciálnej zmesi afrického korenia sušené teplým vzduchom. Oproti Originálu je tu pridané viac koriandru. 100 g balenie = 49 g proteinov Bez lepku 100 % prírodné bez aditív   NUTRIČNÉ HODNOTY V 100 g Energetická hodnota 1011kj (239kcal)
naša cena 2,80 €

ZULU BILTONG  KORIANDER
skladom

100 % PRÍRODNÉ

Umelé konzervanty a iné aditíva nahradzujeme tými prírodnými, ako je morská soľ a iné korenie. Každý balíček sušeného mäsa biltong je vákuovo zabalený tak, aby vydržal čo najdlhšie čerstvý.

ZDRAVÁ POCHÚŤKA

Každodenný zhon nás núti siahať po nezdravých pochúťkach, které na nás striehnu na každom rohu. Majte pri sebe radšej vždy po ruke balíček sušeného mäsa biltong, ktoré určite zaženie hlad aj chuť maškrtiť a dodá vám energiu vo forme čistých proteínov priamo z hovädzieho mäsa.

PÔVODNÁ AFRICKÁ RECEPTÚRA

Nekopírujeme cudzie nápady za vidinou zisku. Výroba sušeného mäsa biltong je srdcovou záležitosťou spojenou s tridsaťročnou skúsenosťou priamo z Juhoafrickej republiky a recept na prípravu tejto zdravej pochúťky je odovzdávaný z genáracie na generáciu. Chceli sme se s Vami týmto podeliť o jedinečnú lahôdku z hovädzieho mäsa a nechať Vás ochutnať kus pravej Afriky.

BOHATÉ NA PROTEÍNY

Dosť bolo umelo vytvorených proteínových nápojov a tyčiniek! Nie je nad prírodný zdroj bielkovín, ktorého obsah je v sušenom mäse zulu biltong takmer 50 %. Hovädzie mäso je jedným z najlepších prírodných zdrojov bielkovín a preto túto pochúťku ocenia najmä športovci a tí, ktorí si chcú udržať dobrú postavu a kondíciu.