Úvod » Sušené mäso

Sušené mäso

ZULU BILTONG - SUŠENÉ HOVÄDZIE MÄSO

Zulu Biltong sušené mäso je zdravá pochúťka nielen k pivu, plná proteínov a energie. Je pripravované podľa pôvodnej juhoafrickej rodinnej receptúry z kvalitného výberového hovädzieho mäsa. Pri výrobe sa používajú iba kvalitné suroviny, bez akýchkoľvek konzervantov. Každé balenie lahodného sušeného mäsa biltong je pripravené ručne a s láskou. Vďaka bohatému obsahu bielkovín a jedinečnej chuti bez lepku a konzervantov, ocenia chuť sušeného mäsa Zulu Biltong ako športovci, tak aj gurmáni. Vyskúšajte s nami jedinečnú originálnu chuť Afriky – bez výčitiek!


100 % PRÍRODNÉ

Umelé konzervanty a iné aditíva nahradzujeme tými prírodnými, ako je morská soľ a iné korenie. Každý balíček sušeného mäsa biltong je vákuovo zabalený tak, aby vydržal čo najdlhšie čerstvý.

ZDRAVÁ POCHÚŤKA

Každodenný zhon nás núti siahať po nezdravých pochúťkach, které na nás striehnu na každom rohu. Majte pri sebe radšej vždy po ruke balíček sušeného mäsa biltong, ktoré určite zaženie hlad aj chuť maškrtiť a dodá vám energiu vo forme čistých proteínov priamo z hovädzieho mäsa.

PÔVODNÁ AFRICKÁ RECEPTÚRA

Nekopírujeme cudzie nápady za vidinou zisku. Výroba sušeného mäsa biltong je srdcovou záležitosťou spojenou s tridsaťročnou skúsenosťou priamo z Juhoafrickej republiky a recept na prípravu tejto zdravej pochúťky je odovzdávaný z genáracie na generáciu. Chceli sme se s Vami týmto podeliť o jedinečnú lahôdku z hovädzieho mäsa a nechať Vás ochutnať kus pravej Afriky.

BOHATÉ NA PROTEÍNY

Dosť bolo umelo vytvorených proteínových nápojov a tyčiniek! Nie je nad prírodný zdroj bielkovín, ktorého obsah je v sušenom mäse zulu biltong takmer 50 %. Hovädzie mäso je jedným z najlepších prírodných zdrojov bielkovín a preto túto pochúťku ocenia najmä športovci a tí, ktorí si chcú udržať dobrú postavu a kondíciu.