Úvod » Príslušenstvo » DEZINFEKCIA A SANITÁCIA

Príslušenstvo / DEZINFEKCIA A SANITÁCIA

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Ekologický prostriedok na báze aktívneho kyslíku pre dezinfekciu nádob, fliaš a všetkého, čo príde do styku s mladinou. Fľaše a nádoby sa naplnia trochou roztoku a nechá sa minimálne 5 minut pôsobiť. Uvoľňujúci kyslík vykoná dezinfekciu.Dávkovanie: 1 čajová lyžička na 1 liter horúcej vodyVýhodné balenie 1 kg
naša cena 9,50 €

Chemipro OXI 1 kg
skladom


Ekologický prostriedok na báze aktívneho kyslíku pre dezinfekciu nádob, fliaš a všetkého, čo príde do styku s mladinou. Fľaše a nádoby sa naplnia trochou roztoku a nechá sa minimálne 5 minút pôsobiť. Uvolňujúcí kyslík vykoná dezinfekciu. Dávkovanie: 1 čajová lyžička na 1 liter horúcej vody Obsah 100 gramov
naša cena 4,00 €

Chemipro OXI 100 g
skladom


Ekologický prostriedok podobný ako Chemipro OXI určený na dezinfekciu nádob, fliaš a všetkého, čo príde do styku s mladinou. Prostriedok netreba oplachovať.Dávkovanie: 4 čajové lyžičky na 5 l vodyObsah 100 gramov
naša cena 3,00 €

Dezinfekcia Mangrove Jack 100 g
skladom


Kefa na umývanie 1/2 litrových pivných fliaš.   Celková dĺžka: 30 cm   Dĺžka časti so štetinami: 12 cm   Šírka 4,0 cm.
naša cena 3,60 €

Kefa na umývanie 1/2 l pivných fliaš
skladom


Tenká kefka na čistenie úzkych priestorov, napr. rúrok a hadíc.
naša cena 6,00 €

Kefa na čistenie rúrok
skladom


Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok. Vhodný aj na dezinfekciu fliaš, nádob, miešadiel a podobne. Použitie: Na bežnú dezinfekciu sa 1 - 2 čajové lyžičky rozpustí v 5 litroch horúcej vody. Balenie 100 gramov vystačí na 150 litrov dezinfekčného roztoku.
naša cena 4,00 €

VWP 100 g
skladom


Špeciálne skonštruovaná hubica na umývanie fliaš a hadíc používaných pre homebrewing a výrobu vína. Montuje sa na vodovodný kohútik s priemerom 3/4 palce. Vhodné na fľaše s priemerom minimálne 9 mm. Voda prúdi automaticky po zatlačení hrdla fľaše na hubicu.
naša cena 14,00 €

Hubica na vyplachovanie fliaš
skladom


Easy Washer je patentovaný systém na umývanie fliaš, demižónov a súdkov. Jednotlivé varianty sa líšia iba veľkosťou vyplachovacej hubice a smerovaním  prúdu vody, všetky ostatné súčiastky sú totožné.
naša cena 44,00 €

EASY WASHER vyplachovač fliaš 35 cm MultiJet
skladom


Easy Washer je patentovaný systém na umývanie fliaš, demižónov a súdkov. Jednotlivé varianty sa líšia iba veľkosťou vyplachovacej hubice a smerovaním prúdu vody, všetky ostatné súčiastky sú totožné.
naša cena 48,00 €

 EASY WASHER vyplachovač demižónov 60 cm  MultiJet
skladom


Násada na Vyplachovač EASY WASHER na vyplachovanie demižónov - dĺžka 35 cm - MultiJet - trysky do všetkých strán.
naša cena 9,00 €

EASY WASHER násada na vyplachovač na demižóny 35 cm MultiJet
skladom


Násada na Vyplachovač EASY WASHER na vyplachovanie demižónov - dĺžka 60 cm - FrontJet - trysky do predu. Vhodné na vyplachovanie veľkých nádob, tankov a pod..
naša cena 11,00 €

EASY WASHER násada na vyplachovač na demižóny 60 cm FrontJet
skladom


Vysokoúčinný, špeciálne vyvinutý čistič na odstránenie usadenín a ťažko odstrániteľných bielkovín z Vášho pivovaru Grainfather, bez toho, aby ste ich museli únavne drhnúť. Výborný na čistenie ťažko dostupných miest, ako chladič, rúrky a čerpadlá. Obsah balenia: 500 g
naša cena 13,00 €

Grainfather čistič 500 g
skladom


Plastový sterilizátor, na sterilizáciu fliaš. Nádobka na roztok je väčšia ako pri verzii ECO a je priehľadná, čo umožňuje ľahšie zistiť že roztok je znečistený a treba ho vymeniť. Sterilizátor môže stáť na stole, alebo sa dá pre lepšiu stabilitu umiestniť na vrch sušiaka fliaš. Do nádobky nalejeme sterilizačný roztok a fľašu nasadíme na tŕň. Zatlačíme na fľašu smerom dole, tým stlačíme
naša cena 11,50 €

Sterilizátor LUX
skladom


Plastový sterilizátor, na sterilizáciu fliaš. Sterilizátor môže stáť na stole, alebo sa dá pre lepšiu stabilitu umiestniť na vrch sušiaka fliaš. Do nádobky nalejeme sterilizačný roztok a fľašu nasadíme na tŕň. Zatlačíme na fľašu smerom dole, tým stlačíme piest, v dôsledku čoho dôjde k rostreknutiu roztoku vo fľaši a následnému stečeniu do nádobky.
naša cena 6,50 €

Sterilizátor ECO
skladom


Stohovateľný stojan na sušenie sklenených a aj plastových fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš a 16 ks 0,75 l fliaš na jednom podlaží. Stojan obsahuje 2 podlažia a odkvapkávač. Je možnosť stohovať až do 7 podlaží. Nie je vhodné na fľaše s patentnými uzávermi napr. Bernard. Možnosť dokúpiť samostatné podlažia.
naša cena 23,00 €

Stohovateľný stojan na sušenie fliaš
skladom


Náhradný diel na stojan na sušenie fliaš. Je určený na sušenie 25 ks 0,33 l fliaš, 16 ks 0,5 l sklenených alebo 25 ks 0,5 l plastových fliaš  a 16 ks 0,75 l fliaš.
naša cena 9,00 €

Náhradný stojanový diel na stojan na sušenie fliaš
skladom


Stojan na sušenie jednej fľaše.
naša cena 3,50 €

Stojan na sušenie jednej fľaše
skladom


Neviete, kde nechať odkvapkať a osušit PET fľaše? Tento stojan na 48 fliaš vám uľahčí prácu. Na jeho vrch je možné nasadiť niektorý z našich sterlizátorov a dezinfekcia fliaš sa stáva hračkou.  
naša cena 16,00 €

Stojan na sušenie fliaš 50 ks
skladom