Úvod » KURZY VARENIA PIVA

KURZY VARENIA PIVA

MIESTO:

Naše kurzy sú organizované buď v našich firemných priestoroch v Bratislave na Nejedlého 67, alebo v našom ukážkovom domácom pivovare v Kremnici. V prípade celodenných kurzov (ak sa má prejsť celý proces výroby piva, tak to jednoducho technologicky trvá 6-7 hodín) je obsah v podstate totožný. Rozdiel je, že kurzy v Bratislave sú individuálne - teda iba Vy, Vaši priatelia a sládek - a kurzy v Kremnici sú otvorené - teda možno tam budete sám, možno sa Vás tam stretne viac.

ROZDIELY:

Všetky kurzy v Bratislave sú kocipované ako varenie v domácich podmienkach, vo vašej kuchyni a s čo najjednoduchším náradím. Kurzy v Kremnici sú naopak robené v ideálnom priestore malého domáceho pivovaru, kde sa nerobí kompromis s kvalitou zaradenia a všetko zariadenie je síce malé, ale na úrovni remeselného pivovaru.

CENY: 

Ceny našich kurzov konaných v Bratislave sú ZA KURZ. Teda za cenu máte kurz a ak vás na neho príde viac ľudí, ostatní platia iba konzumné 15 eur.  Ceny kurzu v Kremnici je ZA OSOBU.

TERMÍNY:

Pri kurzoch konaných v Bratislave je termín dohadovaný individuálne, podľa toho či máte kurz "cez týždeň" (po - štv) alebo "víkendový" (pi - ne). Kurzy konané v Kremnici majú dopredu vypísané termíny, spravidla jeden termín mesačne a to v utorok. 

PREDNÁŠAJÚCI:

Všetky naše kurzy vedie profesionálny sládek p. Tomáš Harman, ktorý sa vyše 10 rokov zaoberal vzdelávaním dospelých a výrobe piva sa venuje už dlhodobo. Od roku 2008 vedie obchod so sortimentom na domácu výrobu piva, má úplnú kvalifikáciu v odbore sladovník - pivovarník a v súčastnosti pôsobí ako člen skúšobnej komisie pri štátnych skúškach v tomto odbore.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Kurz sa koná v našich priestoroch na Nejedlého 67 v Bratislave. Cieľom kurzu varenia piva je naučiť ľudí navariť si pivo s malým domácim pivovarom v domácich podmienkach. Naučíte sa jeho ovládanie, zostavovanie, prácu s ním i jeho čistenie, ako aj rozoznávať jednotlivé druhy piva. A samozrejme spolu uvaríme pivo zo základných surovín (voda, slad a chmeľ). Kurz je určený všetkým, ktorí si chcú
naša cena 280,00 €

Kurz: Profesionálne varenie piva
skladom
doprava zdarma


Uvariť si vlastné pivo je snom mnohých pivkárov. Veľa ľudí si myslí, že sa to doma urobiť nedá, ale opak je pravdou. Doma varené pivko je nielen že "pitné", ale dokonca aj lepšie ako to z obchodu. Preto som pre Vás, alebo ako darček pre Vašich priateľov, manželov a známych pripravil "Zážitkový kurz varenia piva".Kurz Vás zaujímavým a hravým spôsobom prevedie problematikou domácej výroby piva z
naša cena 200,00 €

Zážitkový kurz "základy varenia piva"
skladom
doprava zdarma


V prípade 3 a viac osôb je možný aj neverejný termín a obsah prispôsobiť prípadným vyšším znalostiam účastníkov. Kurz sa koná v kremnickom mikro-pivovare v Kremnici a viac informácii nájdete v odkaze na tento pivovar, alebo kliknutím na tento text:    
naša cena 150,00 €

Kurz "Deň v profesionálnom mikro-pivovare"
skladom
novinka
doprava zdarma

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich kurzov môžete volať priamo prednášajúcemu - p. Harmanovi na tel.č. 0903 735 993

 

všetky kurzy dodáva firma Tomáš Harman - Romantické chalupy, Nejedlého 67, Bratislava, ičo: 35154209