Úvod » NOVINKY

NOVINKY

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Easy Washer je patentovaný systém na umývanie fliaš, demižónov a súdkov. Jednotlivé varianty sa líšia iba veľkosťou vyplachovacej hubice, všetky ostatné súčiastky sú totožné.
naša cena 44,00 €

vyplachovač fliaš EASY WASHER 35 cm
skladom
novinka


Easy Washer je patentovaný systém na umývanie fliaš, demižónov a súdkov. Jednotlivé varianty sa líšia iba veľkosťou vyplachovacej hubice, všetky ostatné súčiastky sú totožné.
naša cena 48,00 €

vyplachovač demižónov EASY WASHER 60 cm
skladom
novinka


Samolepiaci teplomer s rozsahom 6°C až 30°C vhodný pre sledovanie teploty v kvasnej nádobe.
naša cena 4,00 €

Teplomer nalepovací 6 - 30 °C
skladom
novinka


Valčekový šrotovník s drevenou základňou, ktorá sa dá postaviť na vedro. Veľká násypka na cca 3 kg sladu, 2 drviace valčeky (1 hnaný) s nastaviteľnou (bez použitia skrutkovača) drvnou medzerou (0,635 mm - 2,54 mm).
naša cena 110,00 €

Šrotovník valčekový
skladom
novinka


Praktická taška na prenášanie vášho pivovaru alebo na jeho skladovanie.
naša cena 29,00 €

Grainfather taška
skladom
novinka


Čistý Golden Ale s jemnými sladovými a ovocnými tónmi, zakončený s uspokojujúcou horkosťou. Obsah alkoholu: 4,4 % (pri riedení na 23 litrov a použití 1 kg kvasného cukru) Horkosť: 21 - 25 IBU Obsah vrecka 1,7 kg je určený na výrobu 23 litrov piva. Vrchné kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20 - 24°C sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.  
naša cena 15,00 €

Mangrove Jack's NZ Brewers Series Golden Ale
skladom
novinka


Pilsner s jemnou horkosťou a osviežujúcim zakončením. Obsah alkoholu: 4,4 % (pri riedení na 23 litrov a použití 1 kg kvasného cukru) Horkosť: 18 - 22 IBU Obsah vrecka 1,7 kg je určený na výrobu 23 litrov piva. Vrchné kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20 - 24°C sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 15,00 €

Mangrove Jack's NZ Brewer´s Series Pilsner Blonde
skladom
novinka


Lahodný Pale Ale s ovocným a sladovým charakterom, vyvážený ľahkou horkosťou. Obsah alkoholu: 4,4 % (pri riedení na 23 litrov a použití 1 kg kvasného cukru) Horkosť: 16 - 19 IBU Obsah vrecka 1,7 kg je určený na výrobu 23 litrov piva. Vrchné kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20 - 24°C sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 15,00 €

Mangrove Jack's NZ Brewers Series American Pale Ale
skladom
novinka


Pšetničné pivo, s ovocnými a trávnatými tónmi, osviežujúce a povzbudzujúce. Toto pivo je svieže a ľahké, s čistou dochuťou a minimálnou horkosťou. Obsah alkoholu: 3,6 % (pri riedení na 23 litrov a použití 0,6 kg kvasného cukru) Horkosť: 5 - 7 IBU Kvasnice: M20 Bavarian Wheat 10 g (kvasnice sa nachádzajú v dvojitej stene obalu po rozstrihnutí vrecka) Obsah vrecka 1,8 kg je určený na výrobu 23
naša cena 20,00 €

 Mangrove Jack's CS Berliner Style Sour Ale
skladom
novinka


Pri tomto koncentráte bol použitý chmeľ Lemondrop. Pivo je svieže a pikantné s príjemnou kyslosťou a slanou dochuťou. Veľmi lákavé! Extrakt sa pred pasterizáciou prefiltruje, takže nie je žiadne riziko kontaminácie vašich varných zariadení. Obsah alkoholu: 4,9 % (pri riedení na 23 litrov a použití 1 kg kvasného cukru) Horkosť: 8 - 15 IBU Kvasnice: M21 Belgian Wit 10 g (kvasnice sa nachádzajú v
naša cena 24,00 €

Mangrove Jack´s CS Lemon Sour
skladom
novinka


Beergun je unikátny systém, umožňujúci plniť fľaše s čírim pivom, bez sekundárneko kvasenia vo fľaši priamo z Fermentasaurusa. Je to jediný spôsob (okrem plnenia s protitlakom) umožňujúci mať úplne číre pivo bez kvasiniek vo fľaši. Na fotke je Fzapojenie beergun - u na fermentasaurus (tlaková fľaša nie je súčasťou dodávky).
naša cena 188,00 €

Beergun s príslušenstvom
skladom
novinka


Cornelius keg je niekedy u nás nesprávne nazývaný aj kyveta a je to 19,5 l nerezový sud, ktorý sa dá otvoriť a rukou umyť a má normu totožnú s Fermentasaurusom.
naša cena 115,00 €

Cornelius keg
skladom u dodávateľa
novinka


Párty pípa použiteľná na Cornelius keg a na Fermentasaurus.
naša cena 33,00 €

Párty pípa
skladom
novinka


Tieto kvasinky poskytujú fantastický komplex korenín, ovocných esterov, fenolov a alkoholu. Tiež tolerujú vysoký obsah alkoholu, čím sú ideálne na výrobu širokej škály belgických typov pív. Sú vhodné najmä na pivá typu Belgian Tripel a trapistické pivá. Flokulácia - stredná Teplota kvasenia: 18 - 28°C Dávkovanie: 10 g na 23 l mladiny Obsah balenia: 10 g Skladovať v chlade.  
naša cena 3,50 €

M47 Belgian Tripel Yeast by Mangrove Jack´s
skladom
novinka


Kvasnice na vrchné kvasenie vhodné na rôzne typy pív. Tento kmeň kvasníc vytvára jemné ovocné estery a pomáha vyniknúť sladový charakter. Pre pivá typu: anglické a americké Pale Ale, Extra Špeciál Bitter, Golden Ale a rôzne iné. Teplota kvasenia: 18 - 23 °C Dávkovanie: 10 g na 23 l mladiny Obsah balenia: 10 g Skladovať v chlade.  
naša cena 2,90 €

M36 Liberty Bell by Mangrove Jack´s
skladom
novinka


Sušená pomarančová kôra horká ako prídavok do pšeničných a belgických pív. Pridáva sa na konci chmeľovaru 5 - 10 min. Vákuovo balené 50 g.
naša cena 1,80 €

Pomarančová kôra horká 50 g
skladom
novinka