Úvod » NOVINKY

NOVINKY

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Svieže a suché pivo, s arómou tropického ovocia. Výborná rovnováha medzi komplexom ovocných a sladových tónov, po ktorých nasleduje intenzívna horkosť. Obsah alkoholu: 5,6 % (pri riedení na 23 litrov a použití 1 kg kvasného cukru) Horkosť: 48 - 56 IBU Kvasnice: M44 US West Coast 10 g (kvasnice sa nachádzajú v dvojitej stene obalu po rozstrihnutí vrecka) Chmeľ na suché chmelenie: Simcoe 25 g, Citra
naša cena 24,00 €

Mangrove Jack´s CS American IPA
skladom
novinka


Mladinový koncentrát v novom šate s kvasnicami pre daný typ piva. Tmavohnedé pivo, s plným telom a plnou chuťou pražených sladov. Božské pivo vyžadujúce dlhšie zretie. 1,5 kg plechovka je určená na výrobu 9 litrov piva. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 18 - 23°C a slovenský návod sú súčasťou balenia. Obsah alkoholu 8,5 % pri doporučenom prídavku 0,5 kg kvasného cukru. IBU: 45 - 55 Kvasnice:
naša cena 17,40 €

Brewferm Belgian Dubbel (Abbey)
skladom
novinka


Mladinový koncentrát v novom šate a s kvasnicami pre daný typ piva. Vskutku luxusné pivo typu Pilsner, s plnou chuťou, príjemnou horkosťou, ktoré dobre uhasí smäd. 1,5 kg plechovka je určená na výrobu 12 litrov piva. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 18 - 23°C a slovenský návod sú súčasťou balenia. Obsah alkoholu 6,5 % pri doporučenom prídavku 0,5 kg kvasného cukru. IBU: 25 - 35 Kvasnice: Czech
naša cena 17,40 €

Brewferm Premium Pilsner (Gold)
skladom
novinka


Stout s bohatou a plnou chuťou. Tmavší a horkejší vďaka použitým praženým sladom. Zanecháva hladký pocit v ústach s lahodnými tónmi čokolády a kávy. 1,5 kg plechovka je určená na výrobu 9 litrov piva. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 18 - 23°C a slovenský návod sú súčasťou balenia. Obsah alkoholu 7,5 % pri doporučenom prídavku 0,5 kg kvasného cukru. IBU: 45 - 55 Kvasnice: Union Jack Obsah: 1,5 kg
naša cena 17,40 €

Brewferm Imperial Stout
skladom
novinka


Jantárovo sfarbené pivo so sladovou chuťou. Vďaka svojej otepľujúcej povahe je ideálnym pivom pre chladné zimné večery 1,5 kg plechovka je určená na výrobu 9 litrov piva. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 18 - 23°C a slovenský návod sú súčasťou balenia. Obsah alkoholu 7,9 % pri doporučenom prídavku 0,5 kg kvasného cukru. IBU: 40 - 50 Kvasnice: New World Lager Obsah: 1,5 kg   K výrobku doporučujeme
naša cena 17,40 €

Brewferm Barley Wine
skladom
novinka


Násada na Vyplachovač EASY WASHER na vyplachovanie demižónov - dĺžka 35 cm - MultiJet - trysky do všetkých strán.
naša cena 9,00 €

EASY WASHER násada na vyplachovač na demižóny 35 cm MultiJet
skladom
novinka


Násada na Vyplachovač EASY WASHER na vyplachovanie demižónov - dĺžka 60 cm - FrontJet - trysky do predu. Vhodné na vyplachovanie veľkých nádob, tankov a pod..
naša cena 11,00 €

EASY WASHER násada na vyplachovač na demižóny 60 cm FrontJet
skladom
novinka


Robustná britská klasika. Tmavohnedé až čierne, s intenzívnou karamelovou a kávovou chuťou. 1,5 kg plechovka je určená na výrobu 12 litrov piva. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 18 - 23°C a slovenský návod sú súčasťou balenia. Obsah alkoholu 7,1 % pri doporučenom prídavku 0,5 kg kvasného cukru. IBU: 25 - 35 Kvasnice: Union Jack Obsah: 1,5 kg   K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 17,40 €

Brewferm English Porter
skladom
novinka


Tieto kvasinky poskytujú fantastický komplex korenín, ovocných esterov, fenolov a alkoholu. Tiež tolerujú vysoký obsah alkoholu, čím sú ideálne na výrobu širokej škály belgických typov pív. Sú vhodné najmä na pivá typu Belgian Tripel a trapistické pivá. Flokulácia - stredná Teplota kvasenia: 18 - 28°C Dávkovanie: 10 g na 23 l mladiny Obsah balenia: 10 g Skladovať v chlade.  
naša cena 3,50 €

M31 Belgian Tripel Yeast by Mangrove Jack´s
skladom
novinka


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg so závitom, ktorou sa vypúšťa pivo.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock na pivo so závitom
skladom


Spojka na Fermentasaurus tlakový set a na Cornelius keg bez závitu, ktorou sa napája toto zariadenie tlakovou hadicou na hnací plyn.
naša cena 8,50 €

Narážač Ball Lock CO2 bez závitu
skladom


Tento manometer slúži na sledovanie tlaku vo Fermentasauruse alebo v Cornelius kegu a ak je potrebné má odvzdušňovací ventil na odpustenie prebytočného tlaku. Manometer je v jednotkách PSI (10 psi = 0,69 bar). Rozsah: 0 - 60 psi (0 - 4 bar).    
naša cena 49,50 €

Manometer s odvzdušňovacím ventilom
skladom u dodávateľa
novinka