Suroviny na výrobu piva / CIDER

Cider je sfermentovaná sladká šťava z ovocia, ktorá môže byť ihneď konzumovaná. Jej typický vzhľad je priezračný, zlatý, farba môže variovať od svetložltej až po tmavo jantárovo ružovú. Cider má ovocnú chuť  a rozdielny obsah cukru – v závislosti od spôsobu výroby môže byť veľmi sladký alebo trpký. Cider je výsledkom fermentácie (kvasenia) šťavy a obsahuje alkohol. V dôsledku kvasiniek, ktoré sa v ňom nachádzajú, môže byť takisto šumivý, konzistenciou pripomínajúci perlivé víno.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Prírodný jablčný koncentrát na výrobu fantastického Cideru. Postup výroby Cideru z koncentrátu je rovnaký ako pri pive. Návod priložený. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20-28°C sú súčasťou balenia. Z plechovky s obsahom 1,7 kg s 1 kg dextrózy je možné vyrobiť 23 litrov nápoja s 5% alkoholu. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar
naša cena 21,00 €

Magnum Apple Cider
skladom


Prírodný hruškový koncentrát na výrobu hruškového cideru! Postup výroby Cideru z koncentrátu je rovnaký ako pri pive. Návod priložený. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20-28°C sú súčasťou balenia. Z plechovky s obsahom 1,7 kg s 1 kg dextrózy je možné vyrobiť 23 litrov nápoja s 5% alkoholu. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar
naša cena 21,00 €

Magnum Pear Cider
skladom


Jablčný cider s príchuťou jahôd. Postup výroby Cideru z koncentrátu je rovnaký ako pri pive. Návod priložený. Kvasnice pre kvasenie v rozmedzí 20-28°C sú súčasťou balenia. Z plechovky s obsahom 1,7 kg s 1 kg dextrózy je možné vyrobiť 23 litrov nápoja s 5% alkoholu. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar
naša cena 21,00 €

Magnum Strawberry Cider
skladom u dodávateľa


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použítá veľmi kvalitná jablková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 26,00 €

Bulldog Perfect Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá veľmi kvalitná hrušková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Perfect Pear Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá aromatická jablková šťava, dochutená jahodami a limetkami, čím vznikol perfektne vyvážený letný nápoj. Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné na výrobu cideru sú súčasťou balenia. Slovenský návod je priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Strawbery & Lime Flavoured Cider
skladom


Koncentrát Cider lesné plody s váhou 3kg z aromatickej jablkovej šťavy jemne ochutený malinami a čučoriedkami so špeciálnymi kvasnicami. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor! Na výrobu 23 litrov nápoja. Obsah alkoholu 4,5%.   Kvasnice sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený.
naša cena 26,00 €

Bulldog Mixed Berries Flavoured Cider
skladom