Suroviny na výrobu piva / CIDER

Cider je sfermentovaná sladká šťava z ovocia, ktorá môže byť ihneď konzumovaná. Jej typický vzhľad je priezračný, zlatý, farba môže variovať od svetložltej až po tmavo jantárovo ružovú. Cider má ovocnú chuť  a rozdielny obsah cukru – v závislosti od spôsobu výroby môže byť veľmi sladký alebo trpký. Cider je výsledkom fermentácie (kvasenia) šťavy a obsahuje alkohol. V dôsledku kvasiniek, ktoré sa v ňom nachádzajú, môže byť takisto šumivý, konzistenciou pripomínajúci perlivé víno.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Osviežujúci citrusový cider s tónmi bazového kvetu. Každý z kolekcie ciderov od Mangrove Jack´s je vyrobený z čerstvého ovocia najvyššej kvality, ktoré bolo vylisované, šťava skoncentrovaná na najmodernejších výparníkoch a následne plnená za studena do vreciek. Všetko toto úsilie zabezpečuje zachovanie prirodzenej chuti ovocia a dáva nám cider, ktorý je čerstvý, ostrý a obzvlášť dobrý v horúcom
naša cena 22,50 €

Mangrove Jack´s CS Elderflower & Lime Cider
skladom u dodávateľa


Ďalší z radu ciderov od Mangrove Jack´s.  Tentokrát s pridaným bobuľovým ovocím, vrátane malín a čiernych ríbezlí. Každý z kolekcie ciderov od Mangrove Jack´s je vyrobený z čerstvého ovocia najvyššej kvality, ktoré bolo vylisované, šťava skoncentrovaná na najmodernejších výparníkoch a následne plnená za studena do vreciek. Všetko toto úsilie zabezpečuje zachovanie prirodzenej chuti ovocia a dáva
naša cena 22,50 €

Mangrove Jack´s CS Mixed Berry Cider
skladom u dodávateľa


Vynikajúci hruškový cider. Každý z kolekcie ciderov od Mangrove Jack´s je vyrobený z čerstvého ovocia najvyššej kvality, ktoré bolo vylisované, šťava skoncentrovaná na najmodernejších výparníkoch a následne plnená za studena do vreciek. Všetko toto úsilie zabezpečuje zachovanie prirodzenej chuti ovocia a dáva nám cider, ktorý je čerstvý, ostrý a obzvlášť dobrý v horúcom letnom dni. Obsah alkoholu:
naša cena 22,50 €

Mangrove Jack´s CS Pear Cider
skladom


Výborný jablčný cider. Každý z kolekcie ciderov od Mangrove Jack´s je vyrobený z čerstvého ovocia najvyššej kvality, ktoré bolo vylisované, šťava skoncentrovaná na najmodernejších výparníkoch a následne plnená za studena do vreciek. Všetko toto úsilie zabezpečuje zachovanie prirodzenej chuti ovocia a dáva nám cider, ktorý je čerstvý, ostrý a obzvlášť dobrý v horúcom letnom dni. Obsah alkoholu: 5,2
naša cena 22,50 €

Mangrove Jack´s CS Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použítá veľmi kvalitná jablková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený. K výrobku doporučujeme dokúpiť súvisiaci tovar.
naša cena 28,00 €

Bulldog Perfect Apple Cider
skladom


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá veľmi kvalitná hrušková šťava a špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné pre cider. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Kvasnice sú súčasťou balenia. Skladovať v chlade! Slovenský návod je priložený.
naša cena 28,00 €

Bulldog Perfect Pear Cider
skladom u dodávateľa


Pri príprave tohto koncentrátu s váhou 3 kg bola použitá aromatická jablková šťava, dochutená jahodami a limetkami, čím vznikol perfektne vyvážený letný nápoj. Z tohto koncentrátu vyrobíme 23 l nápoja s obsahom alkoholu 4,5%. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor ! Špeciálne vyvinuté kvasnice vhodné na výrobu cideru sú súčasťou balenia. Slovenský návod je priložený.
naša cena 28,00 €

Bulldog Strawbery & Lime Flavoured Cider
skladom u dodávateľa


Koncentrát Cider lesné plody s váhou 3kg z aromatickej jablkovej šťavy jemne ochutený malinami a čučoriedkami so špeciálnymi kvasnicami. Pri primárnom kvasení nie je potrebné pridávať kvasný cukor! Na výrobu 23 litrov nápoja. Obsah alkoholu 4,5%.   Kvasnice sú súčasťou balenia. Slovenský návod priložený.
naša cena 28,00 €

Bulldog Mixed Berries Flavoured Cider
skladom u dodávateľa