Úvod » Príslušenstvo » FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE » SUDOVANIE 5l. SÚDKY

SUDOVANIE 5l. SÚDKY

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bezzávitová eurobombička plnená 16g CO2. Je možné použiť do Minipubu Eta, výčapu Beer King, Bier Maxx, Clatronic, alebo iných zariadení využívajúcich k svojej prevádzke stlačený CO2. Bombička vydrží na jeden súdok piva. Nie je možné plniť.Cena za 1 ks.
naša cena 1,50 €

Bombička CO2 16g
skladom


Pryžová zátka na opakované použitie na päťlitrové súdky.
naša cena 1,00 €

Zátka na 5l súdok
skladom u dodávateľa


Pryžová zátka pre opakované použitie na päťlitrové súdky. Pryž je rovnaká ako pri bežnej zátke, líši sa iba iným typom plastovej vnútornej upchávky.
naša cena 1,10 €

Zátka na 5l súdok PS
skladom


Pryžová zátka na päťlitrové súdky s ventilom na 2,5 baru. Na opakované použitie.
naša cena 4,50 €

Zátka na 5l súdok 2,5 bar
skladom


Použitie: Chladiaci pás na niekoľko hodín uložte do mrazničky a potom s ním obaľte päťlitrový súdok. Pivo v ňom potom zostane dlhú dobu chladné.
naša cena 14,90 €

Chladenie na 5l súdok
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou.Maximálny tlak 4 bary Ilustračné foto.
naša cena 8,50 €

Párty súdok 5l bez pípy
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou. Poškodenie vzniklo pri preprave. Maximálny tlak 4 bary
bežná cena 8,50 €
naša cena 5,80 €

Párty súdok 5 l bez pípy - 2. trieda
skladom
akcia


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva, so zabudovanou pípou. Súdok obsahuje plastovú zátku, ale v prípade záujmu o opakované plnenie je potrebné ju nahradiť pryžovou zátkou z našej ponuky .Maximálny tlak 4 bary. Ilustračné foto
naša cena 8,90 €

Párty súdok 5l s pípou
skladom


Čistá vazelína vhodná na lubrikáciu tesnení pri plastových súdkoch, kvasných nádobách a vypúšťacích ventiloch a tiež na mazanie hlavy zátkovača stolového. Zvyšuje tesnosť a životnosť gumených tesnení. Neovplyvňuje chuť ani vôňu piva.Balené v plastovom kelímku. Obsah 30 gramov.
naša cena 2,20 €

Čistá 100% vazelína
skladom


Výčapné zariadenie na 5 l súdky. Tlakuje sa ručne pumpičkou. Výrobca - Nemecko.
naša cena 27,00 €

Výčapné zariadenie na 5 l súdky Profi Tap pumpička
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Obsahuje adaptér na bombičky CO2 16 g (bombičky nie sú súčasťou balenia) a ručnú pumpičku. Vyrobené v Nemecku.
naša cena 55,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap COMBI
skladom


Načapujte si domáce pivo s týmto domácim čapovacím systémom: špeciálna CO2 pípa na čapovanie piva z 5 l súdkov s nastaviteľným prietokom a prívodom CO2 použitie s bombičkami CO2 16 g žiadny únik CO2 pri prekladaní z prázdneho na plný súdok balenie obsahuje 1 ks bombičku CO2 16 g
naša cena 59,00 €

Výčapné zariadenie CO2 na 5 l súdky
skladom


Sifón slúži na prečerpávanie kvapalín z nádob, ktoré nemajú výpustný ventil. Jednoduchým spôsobom pomocou pohybu piestu je možné nasať kvapalinu z nádoby. Súčasťou je aj plastová hadička, klip na upevnenie k nádobe a škrtiaca klapka. Nie je vhodné na kvapaliny s obsahom alkoholu vyšším ako 40%.Dĺžka sifónu: 44 cmDĺžka hadičky: cca 150 cm
naša cena 17,00 €

Autosifón s klipom a škrtiacou klapkou
skladom