Úvod » Príslušenstvo » FĽAŠKOVANIE A SUDOVANIE » SUDOVANIE 5l. SÚDKY

SUDOVANIE 5l. SÚDKY

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bezzávitová eurobombička plnená 16g CO2. Je možné použiť do Minipubu Eta, výčapu Beer King, Bier Maxx, Clatronic, alebo iných zariadení využívajúcich k svojej prevádzke stlačený CO2. Bombička vydrží na jeden súdok piva. Nie je možné plniť.Cena za 1 ks.
naša cena 1,50 €

Bombička CO2 16g
skladom


Pryžová zátka na opakované použitie na päťlitrové súdky.
naša cena 1,00 €

Zátka na 5l súdok
skladom


Pryžová zátka pre opakované použitie na päťlitrové súdky. Pryž je rovnaká ako pri bežnej zátke, líši sa iba iným typom plastovej vnútornej upchávky.
naša cena 1,10 €

Zátka na 5l súdok PS
skladom


Pryžová zátka na päťlitrové súdky s ventilom na 2,5 baru. Na opakované použitie.
naša cena 4,50 €

Zátka na 5l súdok 2,5 bar
skladom


Použitie: Chladiaci pás na niekoľko hodín uložte do mrazničky a potom s ním obaľte päťlitrový súdok. Pivo v ňom potom zostane dlhú dobu chladné.
naša cena 14,90 €

Chladenie na 5l súdok
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou.Maximálny tlak 4 bary Ilustračné foto.
naša cena 8,50 €

Párty súdok 5l bez pípy
skladom


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva. Bez pryžovej zátky. Iba s plastovou krytkou. Poškodenie vzniklo pri preprave. Maximálny tlak 4 bary
bežná cena 8,50 €
naša cena 5,80 €

Párty súdok 5 l bez pípy - 2. trieda
skladom
akcia


Päťlitrový plechový súdok vhodný na zrenie domáceho piva, so zabudovanou pípou. Súdok obsahuje plastovú zátku, ale v prípade záujmu o opakované plnenie je potrebné ju nahradiť pryžovou zátkou z našej ponuky .Maximálny tlak 4 bary. Ilustračné foto
naša cena 8,90 €

Párty súdok 5l s pípou
skladom


Čistá vazelína vhodná na lubrikáciu tesnení pri plastových súdkoch, kvasných nádobách a vypúšťacích ventiloch a tiež na mazanie hlavy zátkovača stolového. Zvyšuje tesnosť a životnosť gumených tesnení. Neovplyvňuje chuť ani vôňu piva.Balené v plastovom kelímku. Obsah 30 gramov.
naša cena 2,20 €

Čistá 100% vazelína
skladom


Výčapné zariadenie na 5 l súdky. Tlakuje sa ručne pumpičkou. Výrobca - Nemecko.
naša cena 27,00 €

Výčapné zariadenie na 5 l súdky Profi Tap pumpička
skladom


Výčap na 5-litrové súdky. Obsahuje adaptér na bombičky CO2 16 g (bombičky nie sú súčasťou balenia) a ručnú pumpičku. Vyrobené v Nemecku.
naša cena 55,00 €

Výčapné zariadenie na 5l súdky Profi Tap COMBI
skladom


Načapujte si domáce pivo s týmto domácim čapovacím systémom: špeciálna CO2 pípa na čapovanie piva z 5 l súdkov s nastaviteľným prietokom a prívodom CO2 použitie s bombičkami CO2 16 g žiadny únik CO2 pri prekladaní z prázdneho na plný súdok balenie obsahuje 1 ks bombičku CO2 16 g
naša cena 59,00 €

Výčapné zariadenie CO2 na 5 l súdky
skladom u dodávateľa


Sifón slúži na prečerpávanie kvapalín z nádob, ktoré nemajú výpustný ventil. Jednoduchým spôsobom pomocou pohybu piestu je možné nasať kvapalinu z nádoby. Súčasťou je aj plastová hadička, klip na upevnenie k nádobe a škrtiaca klapka. Nie je vhodné na kvapaliny s obsahom alkoholu vyšším ako 40%.Dĺžka sifónu: 44 cmDĺžka hadičky: cca 150 cm
naša cena 17,00 €

Autosifón s klipom a škrtiacou klapkou
skladom